Kiekvieną balandį, kai viceprezidentų kadencijos baiginėjasi, ir ateina eilė naujiems nariams užimti šias pozicijas, po truputį kyla įtampa ir tuo pačiu prasideda naujų metų, naujų projektų, naujų nuotykių laukimas.

Gerai prisimenu tą dieną, kai įvyko rolių apsikeitimas. Ore tvyrojo magiška nuotaika, gal šiek tiek primenanti tą jausmą per mokyklos išleistuvės: kažkoks etapas baigiasi, kažkoks prasideda. Nors pirmomis dienomis vyksta naujos pradžios šventimas, vėliau susiduriama su užgriuvusiais darbais. Nauji viceprezidentai tvarkosi su jais, nors, regis, vis dar jaučiasi atsakingi žmogui, kuris beveik visus mokslo metus buvo tavo mokytojas.

Vasarą po truputį pradedi susitvarkyti su darbais: vyksta veiklos planavimas, kurio metu valdyba kartu su viceprezidentais susid_mg_2600ėlioja veiklos planą ir bendrai nusprendžia, ne tik kokie renginiai vyks ateinančiais metais, bet ir kokie planai laukia atskirų komitetų, kokios strategijos turės būti įgyvendintos, kiek į kiekvieną komitetą bus priimta žmonių.
Rugpjūtį jau jautiesi tvirtai: žinai, kad gali suvaldyti savo komitetą, jau žinai ką nori pasakyti per pristatymus. Kai kurie planai ne tik po truputį yra įgyvendinami, bet tuo pačiu pradeda matytis darbo vaisiai: galvoti, planuoti, sunkiai dirbti naktimis buvo verta.

Prieš priėmimus viceprezidentai užduoda sau daug gyvenimiškų klausimų, kaip kad, kodėl jie patys rinkosi šį komitetą bei kodėl stojantieji į SA taip pat turėtų pas juos ateiti? Ar jie jau yra pakankamai stiprūs būti ir vadovais, ir mokytojais?

Viskas susidėlioja į savo vietas. Prieš pristatymus, nors ir jaudiniesi, tačiau stengiesi tvirtai žengti į sceną, kalbėti, ir bandyti paaiškinti ne tik, kaip veikia kiekvienas komitetas, bet ir kokios vertybės galioja kiekviename iš jų.

Pristatymai buvo puikūs, ir mes norime padėkoti visiems atėjusiems mūsų paklausyti. Nekantraujame išrinkti naujus narius!

Juk visas darbas, visos bemiegės naktys, visi naujų narių rinkimai yra tam, kad susikirtus keliais SA, ar komitete, žmonės galėtų vieni kitiems pasakyti „Džiaugiuosi, kad tave radau“. Nes ne tik jūs, stojantieji, norite būti atrasti – viceprezidentai taip pat laukia, kol galės jus atrasi.

 

Tekstas: Miglė Pranculytė

Nuotraukos: Aistė Mažylytė